Kedi Sineklik Modelleri ve fiyatları

Fiyatlar ortalamadır. Bize whatsapp Renk, boyut ve adet belirttiğinizde size montajlı net rakam verilir. Yani buradan seçip bize whatsapptan net fiyatı sorunuz.

WHATSAPP Yönlenme linki tıklayıp direk rehbere eklemeden yazabilirsiniz. WHATSAPP 0543 239 78 57

Ölçü alma videosu izleyerek bize ölçü iletirseniz daha net fiyat verilir. Ölçü alması videodaki gibi basit profesyonellik gerektirmez. Yani metresi olan herkes ölçü alabilir. Pencere resmini atıp altına ölçüsünü yazınız net fiyat iletelim.

İmalat montaj süresi ise bir hafta civarıdır.

Aşağıda ki videoda kiracı veya kedisi uysal olanlar için en uygun fiyatlı ancak etkili bir sistem görüyorsunuz. Kancalar sayesinde kedi hamlesi ile geriye açılmayan ve kullanılan poliüretan kedi tülü kullanılması sayesinde son derece dayanıklı bir ürün Kancalı Dose kedi sinekliği fiyatı ise boyuta renge montaj ilçesine bağlı 300-350 tl den .

————————

İkinci model ise yine dışa açılan bu sefer kendi kasasına doğru kilit giren pimapenden bağımlı ve yine poliüretan kedi tülü kullanılan sistem Dışa açılan sürme kilitli kedi tüllü sineklik fiyatı ise 425-475  tl den başlamaktadır.

——————

Üçüncü model ise içeri açılan ve yine poliüretan kedi tülünden yapılan modeldir. Bu modelde videodaki kilit değil daha başka yine kedinin açamayacağı daha iyi bir sistem kullanmaktayız. Ancak sistemi pencereye takılınca görebilirsiniz. İçeri açılan kedi tüllü sineklik fiyatı ise 500-550  tl den başlamaktadır. Renk ve adet belirtip net fiyat alabilirsiniz.

 

—————————-

Şimdi sırada ise yırtılmaz çelik telli sineklik modelleri ve fiyatları var. İçeri açılan çelik telli kedi sinekliği fiyatı 650-700 tl den başlamaktadır. Aşağıda ki videoda gördüğünüz gibi.Ve videoda anlatıldığı gibi temizlendiği taksirde ömürlük temizlenmez suyla yıkanmaz ise sarı ufak pas lekeleri oluşur. Yıkanırsa ilk günki gibi kalır

o

Pencereler sonrası sırada kedi için sineklik kapı boyutlu olanların modelleri ve fiyatlarına geçeceğiz. İçeri veya dışarı açılan çelik telli modelde fiyat aynı. Ancak kedi tüllü modelde dışarı açılan bir nebze daha ucuz.

içeri açılan pet tüllü kapı 900-950 tl dışarı açılan pet tüllü kapı 850-900 tlden başlamaktadır.

içeri açılan / dışarı açılan çelik telli kapı 1200 tl den başlamaktadır. Videoları aşağıdadır.

Fiyatlar ortalamadır. Bize whatsapp Renk, boyut ve adet belirttiğinizde size montajlı net rakam verilir. Yani buradan seçip bize whatsapptan net fiyatı sorunuz.

WHATSAPP Yönlenme linki tıklayıp direk rehbere eklemeden yazabilirsiniz. WHATSAPP 0543 239 78 57

 

Daha fazla video ve görsel için youtube.com/kedisinekligi adresine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir