Çelik ürünler özellikle kediler için yapılmaktadır. Ve kesinlikle hayvan besleyenler kedi için sağlam sinekliği olsun istiyor ise çelik ürünleri tercih etmeleri gerekir. Kedilerimiz bize sadakatle bağlı, hassas, narin ve vazgeçilmez hayat arkadaşlarımızdır. Bunun yanı sıra genlerindeki avcı ruhu dolayısı ile meraklı ve hırçın olabilmektedirler. Bu merak ve hırçınlık kendilerine zarar vermeleri gibi üzücü sorunlara sebebiyet olabilmektedir. Son dönemlerde sıkça karşılaşılmaya başlanan problemlerden biri de kedilerimizin başka bir hayvanın peşine düşmek için ya da dengelerini kuramamaları sonucunda pencereden veya balkondan düşmeleridir. Bu düşmelerin sonucunda hem evcil hayvanlarımız zarar görmekte hem de tedbirli olmayan evcil hayvan sahipleri vicdan yükü ile karşılaşmaktadırlar. Herhangi bir kaza ile karşılaşılmadan önce tedbir alınmasında fayda vardır.

Kediler için sineklik
Evcil hayvan beslemek büyük bir sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluklardan biri de evcilinizin güvenliğini sağlamaktadır. Evcilinizin dışarıdan gelebilecek olan zararlardan korunması ve temiz havanın tadını rahatça çıkartmasını sağlamak için kedi sinekliği yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız kedi sinekliği darbelere karşı dayanıklı olmalıdır. Çünkü kediler tırnakları sayesinde oldukça dayanıklı olduğunu düşündüğünüz birçok materyali rahatlıkla parçalayabilirler. Kedi sinekliği yapımında yaygınca kullanılan en dayanıklı malzemeler alüminyum ve  çeliktir. Kedi sinekliği fiyatları oldukça düşüktür ve uygulaması kolaydır. Dilediğiniz her noktaya rahatlıkla uyarlanabilir.
Kedi sinekliği olarak anılsalar da aynı zamanda evinizi dışarıdan gelebilecek haşerelerden de korurlar. Zaman zaman çocuklarınızın güvenliği söz konusu olduğunda dahi kilitli olan bu sistem sizin için ufak bir önlem olacaktır. Olabilecek olan olaylara karşı müdahale edebilmeniz için size zaman kazandıracaklardır.