Bu yazıda Dose kedi sinekliği fiyatları ve modellerinin videoları, kedi tülünün test videosu gibi bir çok içerik mevcuttur.

Sosyal medya adreslerimiz

 • instagram.com/kedisinekligi
 • youtube.com/kedisinekligi
 • facebook.com/kedisinekligi
 • twitter.com/kedisinekligi

Montajlı net fiyat için bizlere montaj yapılacak ilçe mahallenizi, yaptırmayı düşündüğünüz kapı pencerelerin resmi veya ölçüsünü ileterek net fiyat alabilirsiniz.

Hızlı whatsapp linki 05432397857

 

Özet olarak kedi sinekliği fiyatları ( Aşağıda videoları ve anlatımları mevcut )

Başlangıç fiyatları ( Bize olan konumunuz yani ilçe mahalle, istediğiniz adet, ölçü ve renk  belirtince net montajlı rakam iletilir.  Daire bazlı adet fiyatlarıdır.

KEDİ SİNEKLİĞİ FİYATLARI( haziran 2024

 • Tak çıkar tarzı DoSe kedi tüllü dışa açılan model 1000 tl civarı
 • Kasalı tak çıkar DoSe kedi tüllü dışa açılan model 1200tl
 • İçe açılan model DoSe kedi tüllü model 1400- tl civarı
 • Kapı boyutlu yerden başlayanlar DoSe kedi tüllü 2000  tl
 • Tak çıkar tarzı Çelik telli dışa açılan model 1300 tl civarı
 • Kasalı içten Çelik telli tak çıkar dışa açılan model 1600-1800 tl civarı
 • İçe açılan model çelik telli model 1600-1800 tl
 • Kapı boyutlu yerden başlayanlar çelik 2500 tl

Dose kedi tülü ilk etapta yeterlidir. Çünkü çelikte temizlik önemli yırtılma imkanı yok ama demir tozları inşaat tozları çelik telde araya girer ve temizlenmez ise arasında pas lekesi yapar. O nedenle ilk olarak henüz hiç bir kedinin yırtamadığı Dose kedi tülü tercih ediniz zaten daha ucuz bir problem yaşanacağını düşünürseniz tül kısmı çelik tele çevrilebilir

Aşağıda ki videoda kiracı veya kedisi uysal olanlar için en uygun fiyatlı ancak etkili bir sistem görüyorsunuz. Kancalar sayesinde kedi hamlesi ile geriye açılmayan ve kullanılan poliüretan kedi tülü kullanılması sayesinde son derece dayanıklı bir ürün kediniz haylaz sürekli pencerede oynak bir kedi ise içe açılan tercih ediniz.

Kancalı Dose kedi sinekliği fiyatı pencere için başlangıç fiyatı Kediniz uysal sadece güvenlik amaçlı seçebilirsiniz bu model kanca değil tak çıkar yapılıyor daha sağlam      

Kancalı kedi sinekliği için Montaj ilçesi mahallesi ve renk ve yaptırmayı düşündüğünüz adet belirtince montajlı net fiyat iletilir

————————

2. Aşağıdaki videoda  İkinci model ise yine dışa açılan bu sefer kendi kasasına doğru kilit giren pimapenden bağımlı ve yine poliüretan kedi tülü kullanılan sistem

Pencere için Dışa açılan sürme kilitli kedi tüllü sineklik  başlangıç fiyatı

Kasalı kilitli kedi sinekliği için montajlı fiyatı için whatsapptan Montaj ilçesi mahallesi ve renk ve yaptırmayı düşündüğünüz adet belirtince montajlı net fiyat iletilir.

——————

Üçüncü model ise içeri açılan ve yine poliüretan kedi tülünden yapılan modeldir. Bu modelde videodaki kilit değil daha başka yine kedinin açamayacağı daha iyi bir sistem kullanmaktayız. Ancak sistemi pencereye takılınca görebilirsiniz. İçeri açılan kedi tüllü pencere sineklik fiyatı ise   yukarıda yazan fiyattan  başlamaktadır. Renk ve ölçü belirtip net fiyat alabilirsiniz.

İçeri açılan pet kedi tüllü kedi sinekliği için montajlı fiyatı için whatsapptan Montaj ilçesi mahallesi ve renk ve yaptırmayı düşündüğünüz adet belirtince montajlı net fiyat iletilir.

—————————-

Şimdi sırada ise yırtılmaz çelik telli sineklik modelleri ve fiyatları var.

İçeri açılan çelik telli kedi sinekliği pencere  fiyatı yukarıda yazan fiyatlar  başlamaktadır. Aşağıda ki videoda gördüğünüz gibi.Ve videoda anlatıldığı gibi temizlendiği taksirde ömürlük temizlenmez suyla yıkanmaz ise sarı ufak pas lekeleri oluşur. Yıkanırsa ilk günki gibi kalır

o

Pencereler sonrası sırada kedi için sineklik kapı boyutlu olanların modelleri ve fiyatlarına geçeceğiz. İçeri veya dışarı açılan çelik telli modelde fiyat aynı. Ancak kedi tüllü modelde dışarı açılan bir nebze daha ucuz.

içeri açılan veya dışarı açılan pet tüllü kapı

içeri açılan / dışarı açılan çelik telli kapı 1750  tl den başlamaktadır. Videoları aşağıdadır.

Fiyatlar ortalamadır. Bize whatsapp Renk, boyut ve adet belirttiğinizde size montajlı net rakam verilir. Yani buradan seçip bize whatsapptan net fiyatı sorunuz.

WHATSAPP Yönlenme linki tıklayıp direk rehbere eklemeden yazabilirsiniz. WHATSAPP 0543 239 78 57

Daha fazla video ve görsel için youtube.com/kedisinekligi adresine bakabilirsiniz.

dosekedisinekligi.com sitemiz yayında

Şuan kedisinekligi.com sitesi bize ait değil ama yakın zamanda olacaktır.