Not : Aşağıdaki yazıyı dikkate almayınız. Artık çelik üstüne alüminyum boya sürerek çok daha korumalı hale getirmiş bulunuyoruz. Yani artık Çelik ürün için paslanma oranı%10 %15 tir. Ömürlük Paslanmayan çelik kedi sinekliği için bizi arayabilirsiniz.

Kediler için en dayanıklı ve kesinlikLe zarar veremeyeceği çelik pencere telidir. Ancak çeliğinde kusuru kış yağmurlarında karda içeri alıp muhafaza etmez iseniz paslanmasıdır. Kışında kullanılmadığı için içeri almak problem olmuyor. Kasa ve kanat olarak iki parça olan ürünün kanadı menteşeli olması sayesinde gayet kolay bir şekilde tak çıkar yapabilmeniz sayesinde bu kusur ortadan kalkmaktadır. Tabi özel olarak isteyen müşterilerimiz içinde beyaz sprey boya veya vernik alarak çelik pencere teli üstüne uyguluyoruz ve bu sayede tel korunmuş oluyor. Yani mat vernik veya beyaz sprey boya ile telin üstüne bir katman oluşturmuş oluyoruz. Bu yazıları yazarken tabi araştırmalarımız ürünü nasıl daha sağlıklı hale getirebiliriz diye düşünürken alüminyum boyasının gayet etkili ve kesin çözüm gibisinden görerek artık çelik kedi teli ürünümüze bu boyayı uygulayarak hem görsel hem paslanmaya karşı daha etkili olduğunu gördük. Yani içiniz rahat bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz.

Tabi kış şartları çok ağır ve sinekliğin pencereler kış boyu kapalı iken kullanılmasıda mantıksız olacağı için daha uzun ömürlü olması için yine içeri almak en mantıklısı. Gayet kolay bir şekilde takılıp çıkarılması ve hafif olması ve hacim olarakta yer kaplamaması avantaj.